طراحی وب سایت خود را به البرز داده سحر بسپارید

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که یک سایت برای خودتان طراحی کنید ؟ آیا تا به حال داشتن یک برند شخصی و یا برند سازی محصولات تان آن هم در زمینه ی تجارت الکترونیک و فعالیت های اینترنتی به ذهنتان خطور کرده است ؟ آیا شما هم برای طراحی سایت نگران هزینه ها هستید  ؟ و یا اینکه قصد دارید یک سایت داشته باشید ، اما دانش طراحی سایت را ندارید ؟

اگر همه ی این سوالها ، در ذهنتان شکل گرفته است و تبدیل به یک دغدغه ی اساسی شده است ، این صفحه را تا به آخر مطالعه کنید . ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم .

این روزها دنیای اینترنت ، یکی از بزرگترین بسترهای فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار و همچنین برند سازی شخصی است. این روزها دیگر کمتر کسی را می توان پیدا کرد که به اینترنت و اصول کار با آن آشنایی نداشته باشد و روزانه ساعت ها از وقتش را در اینترنت صرف نکند.  اگر بخواهیم این قضیه را با آمار و داده هایی که موجود است بررسی کنیم ، باید به این نکته اشاره کنیم که بنا بر آخرین آماری که مرکز آمار و داده های مرکز فناوری اطلاعات ایران در اختیار ما قرار داده است ، هر ایرانی ، به طور متوسط روزانه یک سوم یعنی بیش از هشت ساعت از وقت خود را در اینترنت صرف می کند . پس به این تنهایی می تواند این دورنمای ذهنی و کاری را به ما بدهد که حضور در اینترنت می تواند یکی از موفقیت آمیز ترین بسترهای رشد و توسعه ی فردی و همچنین کسب و کار های شخصی و گروهی باشد. اما از سوی دیگر ، اگر بخواهیم بر خلاق آنچه که در داده ها گفته شده است ، دست به یک تجربه ی میدانی بزنیم و به صورت بصری اطلاعاتی در باب تاثیر گذاری اینترنت به شما بگوییم ، باید به این نکته اشاره کنیم که امروزه در دسترس ترین شبکه ی ارتباطی میان مردم به منظور برقراری ارتباطات فردی و همچنین لینک سازی ها و گسترش مبانی کاری در جهان ، فضا و بستر اینترنت است واز این میان می توان گفت که سایت ها در اینترنت بیش از ۸۰ درصد اقبال طرفداران اینترنت و کاربران را به خود اختصاص داده اند.

جهت مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید!

چرا طراحی یک سایت؟

سوالی که شاید در ذهن شما هم شکل گرفته باشد ، این است که چرا ما باید برای خودمان یک سایت طراحی کنیم و بر چه اساس می توانیم به سایت بعنوان یک مرجع و یک منبع اطلاع رسانی و هدف گذاری های فردی و تجاری اعتماد کنیم ؟ اگر بخواهیم صادق باشیم و بر اساس تجربه ای که در طول سالیان فعالیت در متن اینترنت ، به شما گزینه ای بعنوان یک پاسخ جامع ارائه دهیم ، باید ذکر کنیم که بر اساس آماری که کمپانی گوگل ، بعنوان بزرگترین شرکت فعال در حوزه ی فعالیت های اینترنتی در اختیار جهانیان قرار داده است ، بیش از ۸۰ درصد مردم جهان از سایت ها بعنوان یک مرجع مطمئن برای تمامی کارهای اینترنتی خود بهره می برند. هر چند که شبکه های اجتماعی گزینه های در دسترس تری هستند ، اما باید به این مسئله اشاره کرد که محدودیت های موجود در هر کدام از شبکه های اجتماعی باعث شده است که مردم برای تمامی خواسته هایشان سایت ها را گزینه ی اول خود بدانند. این روزها اگر شخصی به یک سوالی بر بخورد و یا اینکه دغدغه ای در ذهن داشته باشد ، نخستین انتخاب او ، جستجو در اینترنت است. امروزه اگر فردی بخواهد تجربه ی یک خرید امن و بدون معضل های رایج نظیر ترافیک ، شلوغی ها و صرف وقت بالا را داشته باشد ، گزینه ی خرید اینترنتی ، نخستین گزینه ی مطرح شده در ذهن افراد است. همینطور اگر شخصی علاقمند به دسترسی به اخبار و یا آموزش های متعدد در زمینه های مختلف علوم از جمله سیاسی ، اجتماعی ، هنری و … باشد ، سایت ها با توجه به گستردگی مطلب و همچنین بستری همیشه در دسترس و به روز نخستین گزینه برای انتخاب یک پایگاه کسب اطلاعات محسوب می شوند. پس اگر بخواهیم یک نتیجه گیری ساده داشته باشیم ، می توانیم به این مورد اشاره کنیم که سایت ها می توانند امن ترین ، کم هزینه ترین و مطمئن ترین شیوه برای هدف گذاری های شخصی و گروهی در هر حوزه ای از فعالیت ، از زمینه ی تجارت گرفته تا خبر رسانی و آموزش باشند.

چرا باید طراحی سایت خودتان را به البرز داده بسپارید؟

شرکت البرز داده سحر پاسارگارد ، با توجه به سابقه ی فعالیت گسترده در طراحی سایت و همچنین تجربه ی فراوان در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی یکی از برترین شرکت های حوزه طراحی سایت است که نه تنها در کشور ایران بلکه در حوزه ی خاورمیانه و کشورهای همسایه نیز فعالیت های گسترده ای داشته است. نمونه فعالیت های این شرکت می توان به طراحی سایت های فروشگاهی برای کشورهای ترکیه و افغانستان و چندین برند معتبر دیگر  در سراسر ایران و  خارج از کشور اشاره کرد. اگر می خواهید در این باب اطلاعات بیشتری کسب کنید و از گستره ی فعالیت های حرفه ای ما آگاه شوید ، می توانید به بیش از صد نمونه کاری که شرکت ما در حوزه های مختلف طراحی سایت داشته است ، رجوع کنید. همچنین یکی دیگر از ویژگی های شرکت البرز داده ، ذکر این نکته است که متخصصین ما علاوه بر تخصص و دانش فنی از طراحی سایت ، مشاوران ارزنده ای نیز در زمینه ی فعالیت های اینترنتی شما هستند و پشتیبانی کامل آنان از مراحل طراحی و پشتیبانی سایت شما ، می تواند گزینه ای مناسب برای اعتبار سنجی شما مخاطبین عزیز باشد.

افزون بر همه ی این موارد ، خدماتی که شرکت البرز داده در حوزه ی طراحی سایت برایتان ارائه می کند ، خدماتی است که نظیر نداشته و خیال شما را از همه جهت در باب طراحی سایت و اعتمادی که به شرکت و مجموعه ی کاری ما می کنید را تضمین می کند.

اگر می خواهید بدانید که ما چه امکاناتی در طراحی سایت برایتان فراهم کرده ایم ، کافیست گزینه های زیر را مطالعه کنید. مطمئن باشید که به پایان گزینه ها نرسیده ، تصمیم تان برای انتخاب البرز داده سحر خواهد شد و یکی از اعضای خانواده البرز داده خواهید شد.

  • یک سایت آماده شده تحویل بگیرید. ما از صفر تا صد کارهای سایت شما را انجام می دهیم و بدون هیچ خلل و نقصی سایت را در اختیار شما قرار میدهیم تا که با قدرت بتوانید در آن بهترین فعالیت های خودتان را به نمایش بگذارید.
  • تنها در پانزده روز صاحب یک سایت می شوید. شاید باورنکردنی باشد ، اما شما تنها در ۱۵ روز می توانید یک سایت داشته باشید ، آن هم نه یک سایت ساده ، بلکه بهترین سایت با بهترین گرافیک موجود و بهترین امکاناتی که در حوزه ی طراحی سایت تا به کنون ارائه شده است.
  • طراحی سایت تان را به ما بسپارید . گرافیک بالا و همچنین یک طراحی به روز و متناسب با نوع فعالیت شما در اختیارتان قرار خواهیم داد و شما می توانید بهترین بازده کاری را با نوع طراحی بی نظیری که ما به شما ارائه میدهیم در اختیار داشته باشید.
  • خیالتان از هزینه ها راحت باشد. همانطور که گفتیم ، ما با ۳۵ درصد تخفیف ، ما سایتی را در اختیار شما قرار دهیم که به لحاظ قیمت یک دهم قیمت طراحی یک سایت حرفه ای را دارا است ، اما صد برابر از یک سایت حرفه ای قوی تر عمل می کند. پس مطمئن باشید که این منصفانه ترین قیمت بازار است و همچنین با تخفیف جشنواره زمستانی ، استثنایی ترین قیمت این روزهای دنیای طراحی سایت می باشد.
  • نگران رشد سایت تان و دیده شدن آن نباشید . ما تمامی کارهای سئو سایت شما را انجام میدهیم تا بیشترین بازخورد ها و همچنین بیشترین سهم از دیده شدن در موتور های جستجو را داشته باشید. اگر می خواهید در تجارت خودتان بی رقیب شوید و یا سایت تان نخستین پیشنهاد موتور جستجوهای اینترنت شود ، به البرز داده اعتماد کنید. ما تمامی مراحل سئوی سایت شما را بر عهده می گیریم.
  • سرعت بالا و امنیت بالا ، مولفه ی اصلی کار ماست. اگر می خواهید یک سایت امن داشته باشید و در هر لحظه خیالتان راحت باشد که یک پشتیبان قوی برای سایت خودتان دارید و اگر می خواهید بالاترین سرعت استفاده ی کاربران از سایت تان را در دست داشته باشید ، روی البرز داده حساب باز کنید. ما متخصصانی داریم که ثانیه به ثانیه سایت شما را به لحاظ امنیتی رصد می کنند و همه ی بسترهای لازم را برای رسیدن به سرعت بالای سایت در اختیار شما می گذارند.
  • پنل پیامکی رایگان ، هاست رایگان و هزاران خدمات دیگر در اختیار شماست که بتوانید بیشترین بهره وری را از سایت خودتان داشته باشید.
  • نگران محدودیت ها هستید ؟ با البرز داده هیچ محدودیتی برای سایت تان ندارید . چرا که ما نه تنها برای سایت شما یک طراحی مناسب در نظر می گیریم ، بلکه یک اپلیکیشن نیز برای گوشی های هوشمند طراحی می کنیم ، تا همه ی مردم با هر وسیله ای که می خواهند به اینترنت متصل شوند ، بتوانند از امکانات سایت شما استفاده کنید.

طراحی سایت تان را به ما بسپارید ، طراحی سایت تخصص ماست.